Inicio SmartPhones / Teléfonos Cargadores hasta 45W MUVIT MCWIR0012 Marca: MUVIT P/N: MCWIR0012 EAN: 8426801172982 Disponibilidad: Disponible
Wireless charger Model: W152-R Input: 12.0V⎓3.0A(MAX) Wireless output For phone: 5W/7.5W/10W/15W For watch: 3W For earphone: 5W Wired output USB-C port: 5.0V⎓2.4A USB-A port: 5.0V⎓2.4A Built-in USB-C cable: 5.0V⎓2.4A Total output: 20W(MAX) Output Power: 20W(MAX) USB-A - USB-C cable Model: AC08-R Output: 5.0V/2.0A Cable length: 1m Información del fabricante